تبریز عمران

نفر کاربر آنلاین

هتل 90طبقه و پنج برج مسکوني 35 طبقه با استانداردهاي روز دنيا در تبریز

  • تاریخ : پنجشنبه ۱۳۹۰/۱۲/۱۱
  • موضوع :

عزم  آقای عظیم زاده برای  سرمایه گذاری در  شهر خویشدوستان احتمالا نام آقای احد عظیم زاده را تاکنون شنیده اید!ایشان بزرگترین صادر کننده فرش ایرانی میباشند که در سال 1336 در روستای اسفنجان از توابع تبریز چشم به جهان گشود. 

در سن 14 سالگی شروع به خرید و فروش قالیهای سایز کوچک نظیر ذرع ونیم و قالیچه در محدوده اسفنجان و اسکو نمود و با مداومت در اینکار توانست در 18سالگی یک چهارم از مغازه ای را در تبریز، پاساژ آریا خریداری نماید. . با عشق فراوانی که به فرش و فرشبافی داشت تصمیم گرفت بازاریابی گسترده ای در این زمینه بعمل آورد. لذا عازم کشور آلمان شد تا اطلاعاتی در این زمینه بدست آورد.

در آنجا شنیده بود  افراد ثروتمند از سراسر جهان به کشور سوئیس، ژنو مسافرت میکنند و فرش های نفیس را از آنجا خریداری مینمایند. با وجودیکه هیچ آشنایی به زبان خارجی نداشت به ژنو سفر نمود و با دستاوردهای مفیدی از این سفر به ایران بازگشته بافت فرشهای دایره را اختراع نمود. این نوع بافت تحول عظیمی در صنعت قالیبافی ایران بود. دو کارخانه قالیبافی یکی در اسفنجان و دیگری در تبریز خیابان ابوریحان تاسیس نمود و  در این زمان تعداد کارگران ایندو کارخانه به 300 نفر در دو شیفت رسیده بود ولی  باز هم اقناع نبود و احساس میکرد بازهم باید تلاش نمود.ایشان  در سال 1380 از کشور انگلستان طی مراسمی بعنوان بهترین تولیدکننده فرشهای دستبافت ایرانی تندیس طلایی بین المللی کیفیت، مدیریت و پشتکاری را دریافت نمود. 


هم اکنون آقای عظیم زاده پروزه بزرگ قو الماس خاورمیانه را در شمال کشور و در متل قو در دست ساخت دارند .مدتها بود که اکثر شهروندان تبریز از سرمایه گذاری ایشان در یک شهر غریب اظهار گلایه میکردند که چرا ایشان شهر خود را رها کرده و در یک شهر دیگر سرمایه گذاری کرده اند! خیلیها از ایشان به عنوان فردی بی تفاوت و عاری از  علاقه به شهر و دیار خود نام میبردند 

ولی با خواندن گفتگوی ایشان متوجه شدیم که پروزه بعدی ایشان در جایی نیست جز تبریز!ایشان در مصاحبه اخیر خود اعلام کرده اند که بعد از اتمام پروزه متل قو بلافاصله عملیات ساخت هتل 90 طبقه و در کنار آن پنج برج مسکوني 35 طبقه با استانداردهاي روز دنيا را در تبریز شروع خواهند نمود که این خبر برای کل تبریزیها و آذربایجانی ها بهترین خبر میتواند قلمداد گردد.چرا که با احداث چنین مجتمعها و هتلهایی آینده درخشانی در پیش روی تبریز قرار خواهد گرفت

در کنار این هتل 90 طبقه ,هتل و مرکز تفریحی تجاری  58 طبقه و 40 طبقه باغلارباغی + برج 80 طبقه تجاری تفریحی +برج 65 طبقه خاوران+برجهای دوقلوی35 طبقه  آیسان+ برجهای تجاری و هتل های 30 طبقه میدان شهید فهمیده +مرکز تجارت جهانی 35 طبقه تبریز+مرکز تجارت جهانی فرش تبریز+میدان تجاری ایپک+برجهای 35 طبقه الغدیر+ مجتمع تفریحی  و هتل هلیا +مجتمع تفریحی و هتل موجهای خاوران + برج38 طبقه تجاری  asp و .....آینده تبریز را بسیار درخشان جلوه میدهند.

منبع : وبسایت خبری موج نیوز

تبلیغات


پروژه های عمرانی بزرگ تبریز